Mei 2018
Donderdag 24 mei
19:00

Voorjaarscompetitie Senioren (19:00-23:00)

Vrijdag 25 mei
10:00

Voorjaarscompetitie Senioren (10:00-15:00)

18:00

Voorjaarscompetitie Senioren (18:30-23:30)

Zaterdag 26 mei
09:00

Voorjaarscompetitie Senioren (09:00-23:30)

Zondag 27 mei
10:00

Voorjaarscompetitie zondagmiddag Jeugd (Geel en Groen)

13:00

Voorjaarscompetitie Senioren (13:00-19:00)

Dinsdag 29 mei
10:00

Voorjaarscompetitie Senioren (10:00-15:00)

Donderdag 31 mei
19:00

Voorjaarscompetitie Senioren (19:00-23:00)

Juni 2018
Vrijdag 1 juni
10:00

Voorjaarscompetitie Senioren (10:00-15:00)

18:00

Voorjaarscompetitie Senioren (18:30-23:30)

Zaterdag 2 juni
09:00

Voorjaarscompetitie Senioren (09:00-23:30)

Zondag 3 juni
10:00

Voorjaarscompetitie zondagmiddag Jeugd (Geel en Groen)

13:00

Voorjaarscompetitie Senioren (13:00-19:00)

Zondag 10 juni
09:00

World tour jeugd (Oranje en Rood)

Zondag 17 juni
09:00

World tour jeugd (Oranje en Rood)

Maandag 18 juni
15:30

WEA Open Dog Jeugd

Dinsdag 19 juni
15:30

WEA Open Dog Jeugd

Woensdag 20 juni
15:30

WEA Open Dog Jeugd

Donderdag 21 juni
15:30

WEA Open Dog Jeugd

Vrijdag 22 juni
15:30

WEA Open Dog Jeugd

Zaterdag 23 juni
10:00

WEA Open Dog Jeugd

Zondag 24 juni
09:00

World tour jeugd (Oranje en Rood)

10:00

WEA Open Dog Jeugd

Augustus 2018
Zaterdag 11 augustus
10:00

Lands Open Dog (10:00-23:30)

Zondag 12 augustus
10:00

Lands Open Dog (10:00-23:30)

Maandag 13 augustus
18:00

Lands Open Dog (18:00-23:30)

Dinsdag 14 augustus
18:00

Lands Open Dog (18:00-23:30)

Woensdag 15 augustus
18:00

Lands Open Dog (18:00-23:30)

Donderdag 16 augustus
18:00

Lands Open Dog (18:00-23:30)

Vrijdag 17 augustus
18:00

Lands Open Dog (18:00-23:30)

Zaterdag 18 augustus
10:00

Lands Open Dog (10:00-23:30)

Zondag 19 augustus
10:00

Lands Open Dog (10:00-23:30) Finales

Donderdag 30 augustus
18:00

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

Vrijdag 31 augustus
18:00

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

September 2018
Zaterdag 1 september
10:00

Clubkampioenschappen Senioren (10:00-23:00)

Zondag 2 september
10:00

Clubkampioenschappen Senioren (10:00-23:00)

Maandag 3 september
18:00

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

Dinsdag 4 september
18:00

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

Woensdag 5 september
18:00

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

Donderdag 6 september
18:00

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

Vrijdag 7 september
18:00

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

Zaterdag 8 september
10:00

Clubkampioenschappen Senioren (10:00-23:00)

Zondag 9 september
10:00

Clubkampioenschappen Senioren (10:00-23:00)

Maandag 10 september
18:00

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

Dinsdag 11 september
18:00

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

Woensdag 12 september
11:00

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

Donderdag 13 september

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

Vrijdag 14 september
18:00

Clubkampioenschappen Senioren (17:30-23:00)

18:00

Najaarscompetitie Senioren (19:00-23:30)

Uitprogramma i.v.m. clubkampioenschappen

18:00

Najaarscompetitie Senioren (19:00-23:30)

Zaterdag 15 september
10:00

Clubkampioenschappen Senioren (10:00-23:00)

Zondag 16 september
10:00

Najaarscompetitie jeugd (Geel en Groen)

10:00

Clubkampioenschappen Senioren (10:00-23:00) Finales

16:00

Vrijwilligers en Sponsoren Event (16:00-20:00)

Zondag 23 september
10:00

Najaarscompetitie jeugd (Geel en Groen)

Vrijdag 28 september
18:00

Najaarscompetitie Senioren (19:00-23:30)

Zaterdag 29 september
12:00

After Summer Event Jeugd

Zondag 30 september

After Summer Event Jeugd

10:00

Najaarscompetitie jeugd (Geel en Groen)

Oktober 2018
Vrijdag 5 oktober
18:00

Najaarscompetitie Senioren (19:00-23:30)

Zaterdag 6 oktober
09:00

5e Leeuw van Uitgeest

Bij TCU

Zondag 7 oktober
10:00

Najaarscompetitie jeugd (Geel en Groen)

14:00

Bij de Buurvrouw

Vrijdag 12 oktober
18:00

Najaarscompetitie Senioren (19:00-23:30)

Zondag 14 oktober
10:00

Najaarscompetitie jeugd (Geel en Groen)

Vrijdag 19 oktober
18:00

Najaarscompetitie Senioren (19:00-23:30)

Zondag 21 oktober
10:00

Najaarscompetitie jeugd (Geel en Groen)

Vrijdag 26 oktober
18:00

Najaarscompetitie Senioren (19:00-23:30)

Zondag 28 oktober
10:00

Najaarscompetitie jeugd (Geel en Groen)

November 2018
Zaterdag 10 november
18:00

Wintercompetitie Senioren (19:00-23:00)

Zondag 11 november
10:00

Wintercompetitie Senioren (10:00-15:00)

Zaterdag 24 november
18:00

Wintercompetitie Senioren (19:00-23:00)

Zondag 25 november
10:00

Wintercompetitie Senioren (10:00-15:00)

Woensdag 28 november

Piet van Sint komt langs

Sporthal De Zien

December 2018
Zaterdag 8 december
18:00

Wintercompetitie Senioren (19:00-23:00)

Zondag 9 december
10:00

Wintercompetitie Senioren (10:00-15:00)

Vrijdag 14 december
18:00

Happen Tappen Toernooi

Maandag 24 december

Oliebollentoernooi jeugd

Sporthal De Zien

Januari 2019
Zaterdag 12 januari
18:00

Wintercompetitie Senioren (19:00-23:00)

Zondag 13 januari
10:00

Wintercompetitie Senioren (10:00-15:00)

Vrijdag 18 januari
19:00

KEEZ toernooi

Zaterdag 26 januari
18:00

Wintercompetitie Senioren (19:00-23:00)

Zondag 27 januari
10:00

Wintercompetitie Senioren (10:00-15:00)

Februari 2019
Zaterdag 2 februari

Hal toernooi

Sporthal De Zien

Zaterdag 9 februari
18:00

Wintercompetitie Senioren (19:00-23:00)

Zondag 10 februari
10:00

Wintercompetitie Senioren (10:00-15:00)

Woensdag 13 februari
20:00

Algemeen Ledenvergadering 2019

Maart 2019
Zaterdag 2 maart
18:00

Wintercompetitie Senioren (19:00-23:00)

Zondag 3 maart
10:00

Wintercompetitie Senioren (10:00-15:00)

Zaterdag 16 maart
11:00

Kennismaking nieuwe leden (11:00-12:00)

12:00

Inschrijven bardiensten / ophalen nieuwe ledenpas (12:00-13:30)

14:00

Kind - Ouder Toernooi (14:00-17:00)

Opgeven kan tot woensdag 13 maart bij jeugdcommissie@tvdedog.nl

17:00

Generatiekloof Toernooi (17:00-23:30)

Het generatiekloof toernooi is het 1st toernooi waarmee we het buitenseizoen beginnen. Voor de 3de keer organiseert de recreatie commissie dit toernooi. Iedereen kan zich opgeven als er tussen de 2 spelers een leeftijd verschil zit van 20/25 jaar. We spelen 3 rondjes met tussen door hapje. Het toernooi word afgesloten met muziek door .....Verrassing. Opgeven kan tot woensdag 13 maart bij,Linda.de.wit28@gmail.com

Dinsdag 19 maart
15:30

Jeugd Clubkampioenschappen

Donderdag 21 maart
19:30

Inschrijven bardiensten / ophalen nieuwe ledenpas

Zaterdag 23 maart
10:00

Jeugd Clubkampioenschappen

Zondag 24 maart
10:00

Jeugd Clubkampioenschappen

Maandag 25 maart
15:30

Jeugd Clubkampioenschappen

Dinsdag 26 maart
19:30

Inschrijven bardiensten / ophalen nieuwe ledenpas

Woensdag 27 maart
15:30

Jeugd Clubkampioenschappen

Donderdag 28 maart
15:30

Jeugd Clubkampioenschappen

Vrijdag 29 maart
15:30

Jeugd Clubkampioenschappen

Zaterdag 30 maart
10:00

Jeugd Clubkampioenschappen

Zondag 31 maart
10:00

Jeugd Clubkampioenschappen